Koncentrát Prosept® Burs 1L

Špičkový Švajčiarsky prípravok na dezinfekciu a čistenie precíznych rotačných náradí,taktieť vrtákov a leštiacich hlavíc. Bez aldehydov. Podlieha biodegenerácii.
PROSEPT® Burs je hotové dezinfekčné riešenie pre presné rotačné dentálne a chirurgické nástroje, ako sú diamantové vŕtačky, karbidové vŕtačky, leštičky a nástroje z ocele. Dezinfekčný prostriedok ponúka široké spektrum účinku za dve minúty.
Vyvážené zloženie na báze alkoholov, povrchovo aktívnych látok a zásad zabezpečuje vysokú aktivitu aj v prípade zvýšenej úrovne organických znečisťujúcich látok a umožňuje dosiahnuť vysokú čistiacu schopnosť. Neprítomnosť aldehydov a fenolov zabraňuje odfarbovaniu a väzbe krvi. Inhibítory korózie výrazne predlžujú životnosť prístroja.
Po dezinfekcii sa nevyžaduje žiadne oplachovanie, pretože PROSEPT® Burs sa odparuje bez toho, aby zanechal žiadne škodlivé zvyšky. Štandardná trvanlivosť roztoku v podmienkach priemernej úrovne kontaminácie je jeden týždeň, čo robia PROSEPT® Burs veľmi efektívnym a ekologickým spôsobom. Výrobok je biologicky odbúrateľný
16,80 €
Koncentrát Prosept® Burs 1L
Viac informácií
SKU:GLM-164-A
Napíšte vlastnú recenziu pre tento produkt
Písať recenzie môžu písať len registrovaní uživatelia. Prihláste sa alebo zaregistrujte.

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Objednávku spracuvávame do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, pošlite nám ho späť. Reklamácie riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.