Koncentrát Prosept® Instru 2L

Špičkový Švajčiarsky tekutý koncentrát na dezinfekciu a čistenie inštrumentov, čiernych materiálov a gumy. Používa sa aj v ultrazvukových umývačkách. Neobsahuje fenoly a aldehydy. Roztok sa používa v koncentrácii od 2% po 5%. Povrch bez choroboplodných zárodkov v priebehu niekoľkých minút. Prosept Instru - koncentrát určený na bezpečnú a účinnú ručnú dezinfekciu a čistenie lekárskych prístrojov. Výrobok obsahuje inovatívnu kombináciu aktívnych látok na báze alkylamínov a kvartérnych amóniových zlúčenín, vďaka čomu má široké spektrum účinnosti a vynikajúcu čistiacu schopnosť.

Efektívne odstraňuje krv, sliny a tekutiny bohaté na proteíny. Nevyžaduje prísady a čistiace prostriedky a antikorózne látky predlžujú životnosť prístrojov. Testy potvrdili kompatibilitu materiálu s polyetylénom, kremíkom, železom, oceľou a akrylovým sklom bez rizika odfarbenia alebo viazania krvi a bielkovín na povrchu prístroja. Prístroj sa môže používať v ultrazvukových čistiacich prostriedkoch. Odstupňovaný uzáver s objemom 10 ml a 20 ml zaručuje jednoduchosť použitia a vysokú presnosť dávkovania.
46,45 €
Koncentrát Prosept® Instru 2L
Viac informácií
SKU: GLM-161
Napíšte vlastnú recenziu pre tento produkt
Písať recenzie môžu písať len registrovaní uživatelia. Prihláste sa alebo zaregistrujte.

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Objednávku spracuvávame do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, pošlite nám ho späť. Reklamácie riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.