Opalescence (10/16%) 1.2ml striekačka balenie 2ks

Opalescence PF pre domáce bielenie Ultradent je gél balený v malom uzávere injekčnej striekačky pre jednu dávku.

- bielenie zubov rýchlym, bezpečným a jednoduchým spôsobom u vás doma
- jedna injekčná striekačka obsahuje 1,2 ml
- dávkovanie hrotov na striekačke
- zaručená čerstvosť do 2 rokov, ak je skladovaná v chladničke

Tento produkt je určený iba k predaju zubným lekárom a dentálnym hygienikom.

Balenie: 2ks 1.2ml striekačka, (neobsahuje nástavec)

 Stiahnuť návod na použitie PDF

 AKCIA - Pri objednaní 6ks a viac(teda 3 balenia a viac), dostanete nástavce 2ks a 1ks Papierová karta s odtieňmi zadarmo

 ODPORÚČAME kompletný set Opalescence

 POPULÁRNY PRODUKT

15,40 €

Opalescence (10/16%) 1,2ml striekačka od Ultradent

Karbamid peroxid s dusičnanom draselným a fluoridom

- vyvinutý, aby zabránil dehydratácii a relapsu odtieňov
- posilňuje sklovinu, znižuje citlivosť, zabraňuje vzniku zubného kazu
- dve koncentrácie pre flexibilitu (10% a 16%)

Patentovaná receptúra ​​má lepivé, adhezívne vlastnosti, ktoré prinášajú výsledky skôr v dňoch ako v týždňoch. Systém Opalescence® na bielenie zubov bezpečne odfarbí vaše zuby, čím sa odľahčí odfarbenie spôsobené potravinami, kávou, tabakom, starnutím a inými zdrojmi. Účinná látka v opalescencii, peroxidu karbamidu, bola FDA uznaná už mnoho rokov ako orálne antiseptikum a teraz sa používa pre svoje vynikajúce vlastnosti na bielenie zubov. Opalescencia je dostupná v rôznych koncentráciách karbamid peroxidov, aby sa bielili aj tie najťažšie škvrny.

Príklad implementácie gélu na nástavec, nasadenie

Časté otázky

Ako funguje bielenie?

Proces bielenia je možný vďaka schopnosti karbamid peroxidu a peroxidu vodíka, ktorý umožňuje voľne prechádzať sklovinou a dentínom a prenikať do všetkých častí zubu. Tieto peroxidy sa rozkladajú na kyslíkaté radikály, ktoré migrujú medzi sklovinovými hranolmi a rozkladajú akékoľvek farebné molekuly, ktoré vedú k zafarbeniu zubov. Štruktúra zuba sa nemení; vnútorná farba zuba je jednoducho svetlejšia. Bieliace činidlá sa rozkladajú na malé molekuly a pohybujú sa vo všetkých smeroch, takže aj keď celý zub nie je pokrytý gélom, celý zub je bielený. Početné štúdie preukázali účinnosť peroxidov v bieliacich zuboch. Bieliace materiály nepoškodzujú smalt, dentín, existujúce výplne ani spojovacie materiály.

Ako dlho trvajú výsledky bielenia?

Výsledky bielenia sú veľmi stabilné. V závislosti od stravovacích a životných návykov pacienta môže byť potrebné, aby bol postup pravidelne opakovaný.

Pred a po

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA

Informácie o bezpečnosti
Ak sa u Vás vyskytne významná citlivosť, ukončite liečbu a porozprávajte sa so svojím zubným lekárom.

Indikácia
Opalescencia sa odporúča na bielenie zafarbených zubov pred umiestnením kompozitov alebo korún. Je účinný pri odstraňovaní niektorých alebo všetkých vnútorných zafarbení zubov v dôsledku vrodených, systémových, farmakologických, traumatických, atď. faktorov, ako aj starnutia. Je úspešný pri fluoróze a dokonca aj pri farbení tetracyklínom.

Prísady
Obsahuje peroxid karbamidu, dusičnan draselný a fluorid.

Použitie
Nepoužívajte viac ako 1/3 až 1/2 injekčnej striekačky na zásobník. Pred vložením zásobníka vyčistite zuby. Ľahko poklepte na podnos, aby ste prispôsobili strany zubom.

Viac informácií
SKU:GLM-314

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Objednávku spracuvávame do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, pošlite nám ho späť. Reklamácie riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.