Piesok Monoflow 350g jemný citrón

Monoflow je nová kvalita čistenia a starostlivosti o zubnú sklovinu. Mimoriadne presné pri odstraňovaní plaku, ako aj akýmkoľvek zmenám farby. Jedinečná kruhová štruktúra a veľkosť zŕn piesku robia čisté zuby jemne a bezpečne. V ideálnom prípade dosahuje všetky pukliny, brázdy a medzizubné priestory. Dokonalo čistí povrch zubov a zabezpečuje zdravý a jasný úsmev. Vďaka svojej konštrukcii nepokrýva a nezastavuje prácu sandblastov. Nespôsobuje precitlivenosť, podráždenie skloviny alebo mäkkých tkanív. Monoflow piesok je možné použiť vo všetkých druhoch pieskovacích strojov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii na trhu.Monoflow je dostupný v baleniach s objemom 350 g SOFT - Precízne, ale jemné, ktoré sa tiež odporúča pri prevencii sedimentov a zafarbenia. Jasný komfort pacienta, priemerná veľkosť zrna je 40 μm.
28,10 €
Piesok Monoflow 350g jemný citrón
Viac informácií
SKU:MDC-1592-003

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Objednávku spracuvávame do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, pošlite nám ho späť. Reklamácie riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.