GC Tooth Mousse Tutti Frutti Refill 40g

Prípravok na čistenie zubov GC® Tooth Mousse Tutti-Frutti

Remineralizujúci stomatologický lokálny krém bez cukru, obsahujúci biologicky dostupný vápnik a fosfát. Biologicky dostupný vápnik a fosfát, bez fluoridu.

Výrobca: GC Europe N.V., vyrobené v Belgicku

Príchuť: Tutti-Frutti

Balenie: 1ks po 40g

18,00 €

Recaldent ™ je odvodený z mliečneho proteínu, kazeínu. Po mnoho rokov je známe, že mlieko a jeho deriváty majú ochranný účinok na zuby. Výskum ukázal, že táto aktivita je spôsobená časťou kazeínového proteínu nazývaného kazeín fosfopeptid (alebo CPP), ktorý nesie ióny vápnika a fosfátov vo forme amorfného fosforečnanu vápenatého (alebo ACP). 

Tooth Mousse, prvý produkt pre profesionálne použitie, ktorý obsahuje tento komplex CPP-ACP (Recaldent ™), je ideálnym dodávacím systémom pre biologicky dostupné vápnikové a fosfátové ióny.

CPP-ACP bola vyvinutá na Škole zubnej vedy na University of Melbourne Victoria / Australia. Recaldent ™ je ochranná známka používaná na základe licencie. Recaldent ™ (CPP-ACP) je odvodený z mliečneho kazeínu. 
 
Nepoužívať u pacientov s alergiou na mliečnu bielkovinu a / alebo hydroxybenzoáty.
Viac informácií
SKU:MED-015

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Objednávku spracuvávame do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, pošlite nám ho späť. Reklamácie riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.