Odsávačka so zrkadlom Clasen Uno modrá 1ks

- zrkadlo s ródiom, drahým kovom, absolútne odolný voči chemikáliám a kyselinám
- jasné videnie a spoľahlivé nasávanie v jednej ruke, nástroj na ošetrovanie zubov v druhej
- tri funkcie v dvoch rukách
- ClasenUNO vhodná pre všetky druhy zubných zásahov
- zrkadlo bez hmly vďaka prúdeniu vzduchu, trvale jasný pohľad do úst aj skrz sliny

- extrakcia kvapalných a tuhých látok
- optimálne ošetrenie starších pacientov, menej nástrojov a menšie zaťaženie
- vhodná pre deti, ľahká manipulácia aj v malých ústach
- ideálne na profylaxiu

- pri čistení a prevencii zubov je bezkonkurenčná, tiež použiteľné s prúdením vzduchu
- plastové teleso v jednom kuse, skúšaná odolnosť proti zlomeniu a opotrebovaniu
- jednoduché čistenie ultrazvukom, dezinfektorom, alebo sterilizátorom, podľa DIN 17664
- 100 laboratórnych cyklov bez zmien, testovaná sterilizovateľnosť a biotoxicita
- vyvinuté a vyrobené v Nemecku

Cena je za 1ks

 Balenie 6ks v zvýhodnenej cene nájdete tu

 SKLADOM: 100+ks

 RÝCHLE DORUČENIE

 POPULÁRNY PRODUKT

Zľavnená cena 16,90 € Bežná cena 19,99 €

FS RHODIUM (modrá)
Zrkadielko s ródiom, drahým kovom, ktorý je absolútne odolný voči chemikáliám a kyselinám. Brilantná farba - prirodzená a príjemne jasná reflexia.

Na sklenený povrch je použité zrkadlo HAHNENKRATT s povrchovou úpravou. Toto vytvára odraz a presný ostrý obraz. Priemer je 19,2 mm (veľkosť 3).

Čistenie a dezinfekcia:

Na čistenie a dezinfekciu, môžu byť použité a používané iba dezinfekčné prostriedky vhodné pre polypropylén (PP), podľa špecifikácií. Nepoužívajte tvrdé kefy (drôtené kefy), kvôli riziku poškriabania zrkadla a čistiacej kanyly. Musia sa dodržať požiadavky normy EN ISO 17664. Najskôr odstráňte najtvrdšiu nečistotu a potom prepláchnite ClasenUNO pod tečúcou vodou. Pre verziu ClasenUNO (Ultra), použite destilovanú vodu na opláchnutie. Kontaminovaný ClasenUNO vložte do vhodného dezinfekčného roztoku. Sledujte koncentráciu dezinfekčného roztoku a trvanie dezinfekcie, podľa pokynov výrobcu rozpúšťadla. Po dezinfekcii dobre opláchnite vodou a dôkladne vysušte.

Dezinfekcia pomocou ultrazvuku:

Povrch zrkadla musí byť absolútne suchý, najmä vo verzii ClasenUNO (Ultra), pretože inak môže dôjsť k spáleniu zvyškov vodného kameňa. Vložte ClasenUNO do ultrazvukového kúpeľa (napr. Bandelin Sonorex Super RK 514). Pridajte čistiaci a dezinfekčný prostriedok vhodný pre polypropylén (PP) (napr. 0,55% Cidex OPA) a nastavte prací cyklus podľa pokynov výrobcu. Uchovávajte v ultrazvukovom kúpeli 12 minút a uistite sa, že teplota neklesne pod 18 ° C. Potom opláchnite sterilnou vodou, kým nie sú odstránené všetky zvyšky čistiaceho prostriedku. Skontrolujte, či je zariadenie ClasenUNO dôkladne vyčistené a v prípade potreby opakujte cyklus čistenia. Nakoniec starostlivo vysušte prípravok ClasenUNO.

clasen uno odsavacka so zrkadlom

Dezinfekcia pomocou termodezinfektora:

Pri čistení a dezinfekcii používajte zariadenie, ktoré zodpovedá norme EN ISO 15883 (napr. Belimed WD 100) a dodržiavajte pokyny výrobcu pri výbere čistenia a dezinfekcie a čistiaceho prostriedku. Umiestnite ClasenUNO do termodezinfektora tak, aby sa vnútorné plochy opláchli a voda mohla odtekať. 0,5% (V / V) dekonex 24 LIQUID sa ukázal ako vhodný čistiaci roztok a 0,2% (V / V) dekonex 26, ako neutralizačný roztok. Dezinfekcia sa vykonáva pri teplote 90 ° C po dobu 5 minút. Po skončení cyklu čistenia a dezinfekcie skontrolujte, či je zariadenie ClasenUNO dôkladne očistené a prípadne opakujte cyklus čistenia.

Sterilizácia:

Sterilizácia parou sa má vykonať s použitím zariadenia, ktoré vyhovuje norme EN 13060 alebo EN 285 (napr. Autokláv s frakcionovaným prevákuom, W & H, typ LISA 517), pri dodržaní sterilizačného postupu podľa EN ISO 17665-1. Cyklus sa má vykonávať pri sterilizačnej teplote 134 ° C a pridržiavaní 5 minút alebo pri sterilizačnej teplote 121 ° C a pridržiavaní 12 minút.

Viac informácií
SKU:MED-CLASU-001
Farbamodrá

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Objednávku spracuvávame do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, pošlite nám ho späť. Reklamácie riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.